Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Štěňátka "I" Zlatý kavalír

Zakladatelkou naší chovatelské stanice se stala BT fenka Gallica Terako, které doma říkáme Grace. Grace je potomkem Lancelota Biely démon a Brixi Pernštejnský anděl.

 

 

Ve čtyřech a půl letech se nám podařilo první úspěšné krytí. Krycí pejsek byl Alfi Sylena od Míši Čermákové, která je majitelkou chovatelské stanice Zlatý kavalír. Na tuto chovatelskou stanici jsme kryli, protože jsme ještě neměli svou vlastní. Dne 23. 6. 2009 se nám narodilo šest krásných zdravých štěňátek:   4 holky a 2 kluci Zlatý kavalír.

Indiana Black (bt), Isis Dea (bt), Irin Eimi (bt), Isabela Lady (ru), Irwing Sir (bt), Iron Man (bt)

 

Dnes jsou naše štěňátka již dospělá a úspěšně prošla bonitací. Naše chovatelská stanice preferuje u odchovávaných štěňat zdraví a podporuje zdravotní program, proto bylo u všech kromě bonitace provedeno také vyšetření očí, srdce a patel. Po matce Gallice Terako a otci Alfovi Sylena jsou DNA EF/CC negativní. Všichni jsou tedy zdravotně prověření a připravení k chovu. Mají ty nejlepší předpoklady přivést na svět další generaci krásných a zdravých kavalírků.

 

Rádi bychom vám představili naše první odchovaná štěňata v dospělosti...

 

Indiana Black Zlatý kavalír

Indiana zůstala doma a bude pokračovatelkou našeho chovu. Více o ní najdete zde

 

Isis Dea Zlatý kavalír (Jessie)

Jessie už má za sebou první štěňátka, která byla odchovaná po záštitou naší CHS.

Více o Jessie najdete zde a také nových stránkách CHS Kopidlenský kavalír

 

Isabela Lady Zlatý kavalír

Jediná zrzka z vrhu, výstavně úspěšná fenka

3x CAJC, 3x CAC, res.CAC, Junioršampion ČR

Majitelkou Isabely je paní Magdalena Pínová (CHS z Bořkovických lesů), zkušená chovatelka a milovnice kavalírů

 


 

Iron Man Zlatý kavalír

Náš malý benjamínek vyrostl v krásného, statného psa.

Je to velký sportovec a na výstavách zatím získal 2x titul krajský vítěz.

Iron je zdravý, vyšetřený pejsek, připravený mít krásná a zdravá štěňátka

 

Majitelé Ironka jsou manželé Novotní. Je to jejich první kavalírek, kterého milují a věnují mu veškerý volný čas.  Iron má za sebou i výcvik poslušnosti na cvičáku.

 

  

 

Irwing Sir Zlatý kavalír

Irwing je překrásný mladý pes, výstavně úspěšný v juniorech, na svojí velkou šanci mezi dospěláky ještě čeká. Je to vyšetřený a zdravý pejsek,navíc je majitelem bronzového odznaku "Pes - dobrý spoluobčan". Se zdravými uchovněnými fenkami je připraven mít krásná, zdravá štěňátka.

 

Irwásek se zabydlel u manželů Mašitových, kde mu kromě páníčků dělají společnost ještě dva kavalíří kluci -  tatínek vrhu "A" Indigrace Golden Fire z Vrchů králů a jeho malý potomek Albi Lee Indigrace (Albert).

 

 

Irin Eimi Zlatý kavalír

Naše poslední fenečka Irin Eimi žije u manželů Rakušanových ve velkém domě se zahradou v Liberci. Má tam také psího kamaráda, BH kavalírka. Bohužel nemáme fotečku v dospělosti, ale jakmile ji získáme, hned ji zveřejníme.

 

TOPlist